KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16673046
nr 1667 3046
Katrin Kahl
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Sjömärke och sjöfågel. Signerad. Olja på duk, 60x60, oramad
Katrin Kahl, svensk formgivare och bildkonstnär född 1954.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:02:16
1.000 kr
1.100 kr
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer